آخرین جلسه اردیبهشت ماه و تعیین دبیر جدید انجمن

آخرین جلسه انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی در اردیبهشت ماه برگزار شد.

این جلسه با حضور اساتیدی چون دکتر زره ساز، دکتر آخشیک و دکتر بگلو شکل گرفت.


هدف از برگزاری این جلسه:

در این جلسه درباره نشریه دانشجویی اساتید و دانشجویان نظر هایی ارائه دادند.و درباره موضوع نشریه تابستانه صحبت هایی کردند و قرار بر این شد که در گروه تلگرامی نظر قطعی از طرف استاد مشاور  دکتر زره ساز و سردبیر نشریه خانم نگار زرگر دانشجوی کارشناسی اعلام گردد.

در این  جلسه  دبیرجدید انجمن و اعضای شورای مرکزی و همچنین عضو علی البدل  انتخاب شدند و اعضای انجمن فرم مربوطه را پر کردند و تحویل استاد مشاور دادند.
که علاوه بر انتخاب دبیر انجن
دکتر زره ساز درباره کنگره ملی و کادر اجرایی صحبت و برنامه های خود را اعلام کردند و اعضای انجمن اعلام آمادگی کردند .که قرار بر این شد بعد از اتمام امتحانات جلسه ای در کتابخانه ملی در خصوص کنگره برگزار کنند.
در این جلسه  بعد از رای گیری و نظر اساتید دبیر جدید انجمن خانم مهسا ترابی دانشجوی کارشناسی علم اطلاعات و دانش شناسی انتخاب شدند و همچنین اعضای شورای مرکزی : پریان خاکپور، نگار زرگر و رها سیفی نیا برگزیده شدند و خانم ها مهدیه رمضان زاده و عطیه جعفری به عنوان عضو علی البدل معرفی شدند.
و درپایان این جلسه دکتر زره ساز استاد مشاور انجمن برنامه های جدید خود را در ترم جدید اعلام کردند و دانشجویان هرکدام مسئولیتی را بر عهده گرفتند و تصمیم گرفتند با این که در تابستان در دانشگاه حضور ندارند ولی همچنان فعالیت خود را در کانال تلگرامی، وب سایت انجمن و اینستاگرام ادامه دهند.

نویسنده نوشته: مهسا ترابی

دانشجوی کارشناسی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه خوارزمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *