جلسه معارفه ویژه ورودی‌های ۹۷ کارشناسی و کارشناسی ارشد

به نام یزدان پاک

جلسه معارفه دانشجویان ورودی کارشناسی و کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه خوارزمی در تاریخ ۱۴ مهرماه برگزار شد

برنامه‌های اجرا شده در جلسه معارفه با حضور دکتر محمد زره ساز عضو هیت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه خوارزمی و استاد مشاور انجمن دانشجویی به قرار زیر است:

جلسه معارفه نخست با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران کار خود را آغاز کرد. در ادامه دکتر محمد زره‌ساز به معرفی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی و همچنین معرفی رشته پرداخت.

ادامه برنامه با سخنرانی دبیر انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی، خانم مهسا ترابی به روند خود ادامه داد. ایشان همچنین به معرفی انجمن علمی دانشجویی، سابقه انجمن، فعالیت‌های صورت گرفته در یک سال گذشته در قالب پاورپوینت، نمایش عکس‌ از فعالیت‌های انجمن، نحوه عضویت در انجمن،  معرفی نشریه دانشجویی “دژنبشت”، نحوه ارسال مطالب برای نشریه پرداختند.

علاوه بر دکتر محمد زره‌ساز، رها سیفی‌نیا عضو شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی به معرفی رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی در قالب فایل پاورپوینت پرداخت و جنبه‌های مثبت و منفی و بازار کار رشته را بیان کرد.

در راستای معرفی دانشگاه، معرفی رشته و اساتید گروه، آقای بهراد فرزدی دانشجوی کارشناسی علم اطلاعات و دانش‌شناسی، کلیپ طنزی تهیه کردند و به نمایش گذاشتند و همچنین، خانم پریان خاکپور عضو شورای مرکزی انجمن دانشجویی از طریق روابط عمومی دانشگاه به پخش کلیپ معرفی دانشگاه پرداخت.

در نهایت جلسه با  پرسش و پاسخ دانشجویان به پایان رسید.

نویسنده نوشته: مهسا ترابی

دانشجوی کارشناسی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه خوارزمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *